• Detail firmy

LOKUS Pardubice, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ubytování v klidném místě nedaleko centra města. Celková kapacita je 48 lůžek ve 24 dvoulůžkových pokojích. WC, sprcha a TV jsou společné pro 2 pokoje. Parkování u hotelu je zdarma. Ubytování je vhodné pro skupiny i jednotlivce.

Adresa

Štrossova 239
530 03 Bílé Předměstí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62028049
DIČ:  CZ60113332

Výrobky, činnosti

Hotel

Kontaktní údaje

E-mail: hotelkristl@seznam.cz
WWW: www.hotel-kristl.cz

Kontaktní osoba

Pavel Vodička - Jednatel

Mobil: +420 777 112 301

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.