• Detail firmy

LOGITECH servis s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej, servis a revize vázacích a manipulačních prostředků - ocelová lana, řetězy, PES zvedací pásy a smyčky, svěrky, vahadla, břemenové magn

Adresa

Topolová 1687/11
370 08 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26055503

Výrobky, činnosti

manipulační prostředky - ocelová lana, řetězy

Kontaktní údaje

E-mail: info@logitechservis.cz
WWW: www.logitechservis.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Korčák - Jednatel

Mobil: +420 607 849 530

PAVEL KREJČÍ - Jednatel

Další firmy v oboru

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

Ivan Pešina

Zabýváme se prodejem dopravních a transportních pásů a řemenů. Nabízíme plastové dopravní a transportní pásy, ploché hnací řemeny, kulaté řemeny, klínové transportní řemeny aj. Provádíme spojování dopravních pasů a hnacích řemenů přímo u zákazníka.

DK TRADE s.r.o.

Specializujeme se na vše, co nějak souvisí s péčí o exteriérové i interiérové výrobky ze dřeva. Nabízíme potřeby k jejich ošetřování, údržbě i natírání a samozřejmostí je také fundovaný poradenský servis. Dodáváme laky, lazury, mořidla, brusný materiál (kotouče, pásy, lamely), lepidla (dispersní, epoxidové, polyuretanové, vteřinové) aj. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.