• Detail firmy

Logflex CZ s.r.o.

Základní popis

Logistika, spedice, mezinárodní a vnitrostátní přeprava kusových i celovozových zásilek. Společnost nabízí moderní sklad, komplexní logistická řešení.

Adresa

PointPark Praha D1, hala DCC, Kunice u Říčan 227
251 63 Kunice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28496850
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Logistika, spedice, přeprava

Logistika, spedice, mezinárodní a vnitrostátní přeprava kusových i celovozových zásilek. Společnost nabízí moderní sklad, komplexní logistická řešení. Máme zkušený tým pracovníků v oblasti logistiky a dopravy, individuální přístup a spolehlivost.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 616 006
Telefon: +420 323 616 000
Telefon: +420 323 616 001
E-mail: logflex@logflex.com
WWW: www.logflex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Hájek - Jednatel

Mobil: +420 731 620 991
Další firmy v oboru

Comp alfa, s.r.o.

Nabízíme komplexní logistické služby se specializací na skladování, balení, kompletaci a tvorbu etiket. Zabýváme se silniční, námořní a letecké přepravy zboží po ČR i v zahraničí. Zajišťujeme copacking zboží, repaletizaci zboží, ruční vykládku kontejnerů, skládání a kompletaci kontejnerů, balení do PVC sáčků, zatavování výrobků, balení palet do folií a mnoho dalšího.

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!