• Detail firmy

LogEx logistics s.r.o.

Základní popis

Jsme logistická a dopravní společnosti, která zajišťuje kompletní logistické a přepravní služby na klíč a to především v pozemní přepravě, letecké i námořní.

Adresa

Nová čtvrť 198
252 68 Kněževes

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24771511
DIČ:  CZ24771511
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- v oblasti dopravy a spedice. Nabízí silniční přepravu a zajišťuje také leteckou a námořní přepravu, expresní přepravu zásilek, skladovou logistiku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 454 112
Fax: +420 495 454 112
E-mail: info@logex.cz
WWW: www.logex.cz

Kontaktní osoba

Petra Sochorová - Jednatel

Další firmy v oboru

Karel Fikejs

Provoz vnitrostátní nákladní silniční dopravy se specializací na přepravu dřevařské kulatiny. Nákladní doprava auty SCANIA s dlouhým návěsem do 12 t. Zajistíme Vám palivové dřevo i s dopravou až na místo určení. Zajišťujeme agroslužby. Sběr obiloviny kombajnem.

Comp alfa, s.r.o.

Nabízíme komplexní logistické služby se specializací na skladování, balení, kompletaci a tvorbu etiket. Zabýváme se silniční, námořní a letecké přepravy zboží po ČR i v zahraničí. Zajišťujeme copacking zboží, repaletizaci zboží, ruční vykládku kontejnerů, skládání a kompletaci kontejnerů, balení do PVC sáčků, zatavování výrobků, balení palet do folií a mnoho dalšího.

Ing. František Slavík

Zabýváme se dodávkami ušlechtilých ocelí pro strojírenské odvětví především pro energetický průmysl. Naše zaměření vychází z dlouhodobé tradice kladenských hutí. Činnost realizujeme v souladu se zavedeným systémem managementu kvality ISO 9001.