• Detail firmy

Lock servis cz

Základní popis

* Prodej bezpečnostních a protipožárních dveří SHERLOCK ® * Bezpečnostní kování a vložky MUL-T-LOCK, EVVA * Otevírání zabouchnutých a zamčených dveří i trezorů všech typů * Široká nabídka trezorových schránek a trezorů ROTTNER, WERTHEIM, servis

Adresa

Štefánikova 11
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29277663

Výrobky, činnosti

Prodej bezpečnostních a protipožárních dveří

SHERLOCK

Kontaktní údaje

E-mail: lock@lock-cz.cz
WWW: www.lock-cz.cz

Kontaktní osoba

Viliam Janča - Generální ředitel

Mobil: +420 722 337 743
E-mail: lock@lock-cz.cz

Juraj Švihran - Jednatel

Mobil: +420 604 501 101
Další firmy v oboru

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.