• Detail firmy

Lněnička s.r.o.

Základní popis

Nabízíme činnosti v oblasti zakázkové kovovýroby, výroby z nerezu a dalších ušlechtilých ocelí. Vyrábíme náhradní díly pro kolejová vozidla, komponenty pro dětská hřiště a parky včetně výroby a vývoje technologií pro potravinářský průmysl.

Adresa

Osík u Litomyšle 23
569 67 Osík

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25956060
DIČ:  CZ25956060
Rok založení:  2001
Počet zaměstnanců:  48
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Certifikovaný dodavatel Českých drah

Jsme certifikovaný dodavatel Českých drah. Certifikovaný dodavatel Českých drah - zajišťujeme strojní výrobu a dodávky ocelových konstrukcí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 619 788
Mobil: +420 602 441 646
Fax: +420 461 353 369
E-mail: stanislav.lnenicka@lnenicka.com
WWW: www.lnenicka.com

Kontaktní osoba

Stanislav Lněnička - Jednatel

Další firmy v oboru

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.