• Detail firmy

LLP Dynamics, s.r.o.

Základní popis

LLP Dynamics nabízí služby v oblasti implementace, integrace a post-implementační podpory pro informační systémy ERP na Microsoft Dynamics platformě.

Adresa

Českomoravská 2420
190 00 Praha 9 - Libeň

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24145921
DIČ:  CZ24145921
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Počítače a telekomunikac

ERP Microsoft Dynamics AX a NAV, Microsoft Dynamics CRM, Business Inteligence, SharePoint, SQL SSRS, MRP, APS, PLM/PDM, CAx, MES subsystémy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 001 692
E-mail: lukas.potuzak@llpdynamics.com
WWW: www.llpdynamics.cz

Kontaktní osoba

Darina Némethová - Jednatel

Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.