• Detail firmy

LLP Dynamics, s.r.o.

Základní popis

LLP Dynamics nabízí služby v oblasti implementace, integrace a post-implementační podpory pro informační systémy ERP na Microsoft Dynamics platformě.

Adresa

Českomoravská 2420
190 00 Praha 9 - Libeň

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24145921
DIČ:  CZ24145921
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Počítače a telekomunikac

ERP Microsoft Dynamics AX a NAV, Microsoft Dynamics CRM, Business Inteligence, SharePoint, SQL SSRS, MRP, APS, PLM/PDM, CAx, MES subsystémy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 001 692
E-mail: lukas.potuzak@llpdynamics.com
WWW: www.llpdynamics.cz

Kontaktní osoba

Darina Némethová - Jednatel

Další firmy v oboru

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.