• Detail firmy

LL-C(Certi´fication)Czech republic s.r.o.

Základní popis

- Certifikace systémů řízení podle mezinárodních norem ISO a VDA - Certifikace bezpečnosti informačních systémů podle mezinárodních norem - inspekce, řízení rizik, školení

Adresa

Vinohradská 184
130 52 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27118339
DIČ:  CZ27118339

Výrobky, činnosti

Certifikace systémů řízení

Kontaktní údaje

E-mail: office@ll-c.cz
WWW: www.ll-c.cz

Kontaktní osoba

Michal Krutský, MUDr. - Jednatel

Telefon: 774 327 097
E-mail: office@ll-c.cz
Další firmy v oboru

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.