• Detail firmy

LIVING 2005 s.r.o.

Základní popis

Penzion „Včelařský dvůr“ je svým dispozičním řešením připraven poskytovat služby jak pro týdenní rekreační pobyty, akce prodloužených víkendů, cykloturistických výletů ( součástí penzionu je i úschovna kol ) nebo podnikové akce rozsahu až 66 osob.

Adresa

Na Zahradách 639
691 44 Lednice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26958015

Výrobky, činnosti

ubytovací služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 835 763
E-mail: info@vcelarskydvur.cz
WWW: www.vcelarskydvur.cz

Kontaktní osoba

Michal Ševčík - Jednatel

E-mail: info@vcelarskydvur.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Brno Bobycentrum ****

Hotel Brno Bobycentrum **** se nachází pouhých 10 minut od centra Brna. Nabízí 140 pokojů různého typu včetně prezidentského apartmá a množství prostor pro pořádání kongresů, večírků, svateb a jiných společenských či firemních akcí. Nechybí zázemí pro volný čas, sportovní aktivity - bowling, squash, motokáry, pro relax kadeřnictví, thajské masáže a další hotelové služby.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

Luděk Vokáč - Keltská středověká krčma Avalon

Provozujeme středověkou restauraci, penzion a vinný sklípek ve Valticích. Nabízíme kvalitní a čerstvé jídlo z keltské a středověké kuchyně.