• Detail firmy

Lira IS, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se správou počítačových sítí, webhostingem, optimalizací a tvorbou webových stránek, e-shopů i redakčních systémů.

Adresa

Drtinova 557/8
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26434466
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabýváme se

správou počítačových sítí, webhostingem, optimalizací a tvorbou webových stránek, e-shopů i redakčních systémů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@lirais.cz
WWW: www.lirais.cz

Kontaktní osoba

Petr Kvapil - Jednatel

Mobil: +420 777 149 692

Radek Libovický - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.