• Detail firmy

Lipax, stavební a obchodní společnost, s.r.o.

Základní popis

Jsme stavební firma, která provádí rekonstrukce objektů, opravy fasád, výstavbu hal a rodinných domů a vnitřní sádrové omítky. Veškeré práce včetně projektu provádíme dodavatelsky v krátkých dodacích lhůtách.

Adresa

Hodkovická 31
463 12 Doubí - Liberec XXIII

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25495623

Výrobky, činnosti

Firma, která provádí rekonstrukce objektů.

Opravy fasád, výstavbu hal a rodinných domů a vnitřní sádrové omítky.Veškeré práce včetně projektu provádíme dodavatelsky v krátkých dodacích lhůtách.

Kontaktní osoba

Aleš Pinc - Jednatel

Telefon: 485 131 047
Mobil: 777 074 342
E-mail: info@lipax.cz
WWW: www.lipax.cz
Další firmy v oboru

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.