• Detail firmy

LION Helicopters s.r.o.

Základní popis

Letecká škola nabízí výcviky od soukromého pilota vrtulníků PPL(H) po obchodního pilota vrtulníků CPL(H). Moderní vrtulník Guimbal Cabri G2, vyvinutý s ohledem na nejvyšší bezpečnost. Typové kvalifikace na Robinson R-22/R-44, kurz autorotací.

Adresa

Ráby 119
533 52 Ráby

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28763548
DIČ:  CZ28763548
Rok založení:  2012
  • Maloobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Vrtulníková škola

Poskytujeme výcviky od PPL(H) po CPL(H), včteně nadstavbových kurzů. Jako jediní v ČR na skutečně výcvikovém vrtulníku Guimbal Cabri G2.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 269 999
E-mail: info@lion-helicopters.cz
WWW: www.lion-helicopters.cz
WWW: www.guimbal.cz

Kontaktní osoba

Jan Krčil - Majitel

Mobil: +420 776 269 999
E-mail: info@lion-helicopters.cz
Další firmy v oboru

Creona s.r.o.

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení osobního nebo dodávkového automobilu. Působíme ve městech Pardubice, Hradec Králové a Olomouci.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.