• Detail firmy

Linsea spol. s r.o.

Základní popis

Dodáváme rozvaděče pro automatizaci průmyslových procesů, přenos a rozvod energie. Zajišťujeme výrobu, montáž a servis rozvaděčů.

Adresa

Chrastavice 57
344 01 Chrastavice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27424499
DIČ:  CZ27424499

Výrobky, činnosti

Výroba rozvaděčů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 789 196
E-mail: info@linsea.cz
WWW: www.linsea.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Šavel - Ředitel

Mobil: +420 776 384 878
Další firmy v oboru

ELEKTROPAUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na elektroinstalace, a to jak bytové, tak i průmyslové. Realizujeme přípojky VN, NN, instalace hromosvodů, nabízíme revize. Provádíme zemní a výškové práce, zajistíme rovněž pronájem plošiny.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.