• Detail firmy

Link Company, s.r.o.

Základní popis

Společnost doprovází francouzské a anglické zadavatele zakázek, kteří mají zájem o nákup průmyslových subdodávek ve Střední Evropě. Pověřena řízením vztahů se subdodavateli ze Střední Evropy.

Adresa

Havelská 499/27
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25707868
DIČ:  CZ25707868
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- doprovází francouzské a anglické zadavatele zakázek, kteří mají zájem o nákup průmyslových subdodávek ve Střední Evropě.

Kontaktní údaje

Fax: +420 224 214 063
E-mail: commercial@link-company.com
WWW: www.link-company.com

Kontaktní osoba

Frédéric Panier - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.