• Detail firmy

Linia s.r.o.

Základní popis

Dodáváme spodní prádlo - podprsenky, kalhotky, košilky, plavky, tanga, slipy, boxerky a pod.Výroba, velkoobchod, zásilkový obchod.

Adresa

nám. Hraničářů 823
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26005573
DIČ:  CZ26005573

Výrobky, činnosti

Prodej spodního prádla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 596 533
E-mail: linia@linia.cz
WWW: www.linia.cz

Kontaktní osoba

Miroslava Patzeltová - Jednatel

Frederik Patzelt - Jednatel

Další firmy v oboru

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.

P.P H U. " MARGO " Marek Lukas

Naše nabídka zahrnuje polskou společnost vyrábějící dámské spodní prádlo firmy: Rose Alles Mitex Milena Konrad Livia Corsetti s nimiž jsou v přímém kontaktu, takže jsme získali konkurenceschopnou cenu a je určena velkoodběrateli a jednotlivé spotřebitele.

P.P.H. "MiK" s.c. Katarzyna i Michał Kropidłowscy

Výrobce elegantní a sportovní dětské oblečení, které s potěšením doprovázet své zákazníky slavnostní a vznešený, stejně jako každodenní okamžiky života. Nabízíme elegantní a sportovní, velurové tepláky - pro holčičky a kluky, stejně jako vysoce kvalitními pánské flanelové pyžamo. Zveme vás ke spolupráci.