• Detail firmy

LINEA,spol.s r.o.

Základní popis

Rekonstrukce umakartových bytových jader obkladovými deskami. Výhody - rychlost práce (2 až 3 dny) bez omezení provozu domácnosti a bez potřeby stavebního povolení. Dodáváme koupelnové vybavení, provádíme vodoinstalatérské práce.

Adresa

V Olšinách 61
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49711784

Výrobky, činnosti

Obklady

Rekonstrukce umakartových bytových jader obkladovými deskami. Dodáváme koupelnové vybavení, provádíme vodoinstalatérské práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 784 002
Telefon: +42 027 810 848
E-mail: info@lineapraha.cz
WWW: www.lineapraha.cz

Kontaktní osoba

Jiří Jech - Jednatel

Martin Hušek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.