• Detail firmy

Linea střechy s.r.o.

Základní popis

Dodáváme dřevěné příhradové vazníky, střešní krytiny, vázané krovy a střešní krytinu Ruukki. Specializujeme se na klempířské práce, výstavbu střech na klíč a celodřevěné konstrukce. Nabízíme garážové stání v Železné Rudě. Provádíme montáž většiny dostupných střešních krytin včetně příslušenství.

Adresa

Pražská 250
342 01 Sušice II

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26410249
DIČ:  CZ26410249
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dřevěné příhradové vazníky

Dodáváme a provádíme montáž dřevěných příhradových vazníků. Nabízíme systém dřevěných příhradových nosných prvků s kovovými styčníkovými deskami s prolisovanými trny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 526 120
Mobil: +420 602 373 780
Fax: +420 376 526 120
E-mail: holy@linea-strechy.cz
WWW: www.linea-strechy.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Holý - Jednatel

Mobil: +420 602 373 780
Další firmy v oboru

Truhářství Apolín

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme kuchyňské linky a nábytek - vestavěné skříně, ložnice, dětské a studentské pokoje, kancelářský a pracovní nábytek, včetně atypického nábytku. Pokládáme rovněž plovoucí podlahy. Při výrobě nábytku používáme různě druhy materiálů, s jejichž výběrem Vám samozřejmě rádi poradíme. Důraz klademe na kvalitu, spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.

Truhlářství - Irena Stručková

Firma nabízí truhlářské práce. Výroba nábytku na zakázku, například komody, skříně, postele, stoly, stolky pod PC/TV, dětské pokoje, obývací stěny. Dále vyrábíme kuchyňské linky.

Pila Nepomuk, s r.o.

Nabízíme výrobu a prodej stavebního řeziva. Náš sortiment zahrnuje krovy, fošny, hranoly, palivové odřezky, latě, prkna. Cílem je spokojenost zákazníků, snažíme se Vám maximálně vyjít vstříc. Objednejte si u nás atypické rozměry dřeva i řeziva, impregnaci nebo dopravu po celé České republice. Těšíme se na Vás.