• Detail firmy

LINEA HOME s.r.o.

Základní popis

Věnujeme se výstavbě dřevěných obytných domů, nízkoenergetických domů, pasivních domů nebo domů s difuzně řešenou konstrukcí. Prodáváme a montujeme dřevěné podlahy a dřevění terasy a v neposlední řadě prodáváme rohože a čistící zóny.

Adresa

Zelinářská 7
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26338271
DIČ:  CZ26338271
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  501
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Masivní dřevěné podlahy

Zabýváme se výrobou masivních dřevěných podlah. Naše masivní dřevěné podlahy nabízíme ve více než 50 barevných dekorech - přírodní i umělý design.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 531 111
Mobil: +420 602 410 797
E-mail: lineahome@lineahome.cz
WWW: www.atawa.cz
WWW: www.lineahome.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Javorský - Jednatel

Další firmy v oboru

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.