• Detail firmy

Lindner odlitky, s.r.o.

Základní popis

Nakupujeme a prodáváme odlitky z litiny, hliníku a bronzu. Zajištění obrábění odlitků. Nákup a prodej výkovků a přesných kovových výrobků.

Adresa

Hradecká 59/65
500 11 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25948113

Výrobky, činnosti

Nakupujeme a prodáváme odlitky z litiny, hliníku

Nakupujeme a prodáváme odlitky z litiny, hliníku a bronzu. Zajištění obrábění odlitků. Nákup a prodej výkovků a přesných kovových výrobků.

Kontaktní údaje

Telefon: 495 510 642
E-mail: lindner@lindner-odlitky.cz
WWW: www.lindner-odlitky.cz

Kontaktní osoba

Věra Suchánková - Jednatel

Další firmy v oboru

Jaroslav Burdych

Věnujeme se výkupu cínu, cínových slitin, stěrů a odkapů. Veškeré slitiny cínu vykupujeme jakožto i další kovy například: železo, litina, měď, mosaz, hliník, bronz, zinek, barevné kovy a další. Po telefonické dohodě nabízíme odvoz a demontáž technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka.

AMIT Svar s.r.o.

Zabýváme se svařováním nerezových ocelí, Al slitin a ušlechtilých ocelí. Svařujeme různé nádrže, vany na chemikálie a potraviny, konstrukce pro stroje a další zařízení.

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.