• Detail firmy

Linda Chára

Základní popis

Poskytování profesionálních modelek, modelů na společenské akce, galavečery, konference, promo akce, hostesing, focení, módní přehlídky, reklamy.

Adresa

Benediktská 1060/3
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73798622

Výrobky, činnosti

Poskytování profesionálních modelek, modelů

- na společenské akce, galavečery, konference, promo akce, hostesing, módní přehlídky, reklamy a mnohé další

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 774 294
Mobil: +420 721 997 065
E-mail: info@lb-models.cz
WWW: www.lb-models.cz

Kontaktní osoba

Linda Chára - Majitel

E-mail: lb-modelscompany@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SPELSBERG spol.s r.o.

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem, krabicemi na omítku, rozvaděči, plastovými průmyslovými elektroinstalačními krabicemi IP66, instalačními systémy do betonu, zásuvkovými rozvaděči, elektroměrovými skříněmi, atd. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde najdete veškeré informace o naší společnosti. V případě potřeby nám zavolejte, rádi Vám ve všem pomůžeme.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.