• Detail firmy

Limit - Reklama s.r.o.

Základní popis

Velkoplošná a světelná reklama,reklamní předměty,tisk,řezaná grafika,grafické studio,tvorba www stránek.

Adresa

Durychova 101/66
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27960285

Výrobky, činnosti

Velkoplošná a světelná reklama

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Kounovský - Jednatel

Mobil: +420 603 171 080

Alena Dubská - Jednatel

Mobil: +420 602 222 414
Další firmy v oboru

Pavel Adamec

Již od roku 1991 se zabýváme písmomalířskými pracemi. Zajišťujeme realizace reklam, zejména na plechy, fasády, výlohy, stadiony, výstavy, skleněné budovy apod. Malujeme reklamní loga sponzorů na ledové plochy, našim stálým klientem je např. hokejová Slavia Praha. Nabízíme rovněž polepy vozidel. Používáme jak nové technologie, tak i klasické písmomalířské techniky.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.