• Detail firmy

LIMEX ČR, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme koberce kusové, koberce v metráži bytové i kancelářské, objektové koberce, podlahové krytiny PVC, běhouny, rohože.

Adresa

9. května 155
735 81 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25332309
DIČ:  CZ25332309

Výrobky, činnosti

Prodej koberců

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 011 210
E-mail: bohumin@kobercetrend.cz
WWW: www.koberce-trend.cz

Kontaktní osoba

Roman Glut - Jednatel

Jaroslav Horváth

Mobil: +420 724 216 428
E-mail: jaroslav.horvath@kobercetrend.cz
Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.