• Detail firmy

LIKOV SERVIS s.r.o.

Základní popis

Hlavní činností je výkup kovového odpadu a barevných kovů. Provádíme likvidace plastů, papíru a dalších odpadů kategorie O dle platných norem. Provádíme likvidaci autovraků s možností odvozu.

Adresa

Vrbenská 199/25
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28117891
DIČ:  CZ28117891
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výkup barevného kovu

Zabýváme se výkupem barevných kovů. Výkup barevných kovů a kovového odpadu zajišťujeme přistavením kontejneru a následným odvozem ke zpracování.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 190 696
E-mail: likovservis@seznam.cz
WWW: www.likovservis.cz

Kontaktní osoba

David Šůla

Další firmy v oboru

MH ODPADY s.r.o.

Zabýváme se výkupem - sběrem, tříděním, lisováním a prodejem druhotných surovin. Vykupujeme papír, lepenku, plasty, folie, přepravky, železo a barevné kovy.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

KovoS Czech, s.r.o.

Výroba, prodej, servis plastových a nerezových rehabilitačních van, hyperbarických komor a recyklačních zařízení na vodu. Dodáváme zdravotnickou techniku do lázeňských, wellness a rehabilitačních provozů.