• Detail firmy

LIGNOTRADE spol. s r.o.

Základní popis

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej brusiv, lepidel, tmelů na dřevo, barev, mořidel, laků a separační folie Mylar. Dodáváme odsávače pilin

Adresa

Dusíkova 900/3c
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28277945

Výrobky, činnosti

Brusiva, lepidla, tmely na dřevo

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 823 630
E-mail: info@lignotrade.cz
WWW: www.lignotrade.cz

Kontaktní osoba

Ing. Rudolf Patočka - Majitel

Mobil: +420 724 000 182

Martin Široký - Jednatel

Mobil: +420 724 898 111

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.

BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o.

Společnost BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. je moderní společností, která využívá více jak 100 let zkušeností s výrobou a prodejem barev a laků pro průmyslové uživatele, profesionální malíře a malospotřebitelský trh. Kvalitu výrobků a procesů zajišťuje dlouholetý systém jakosti, jehož základem je od r. 2002 certifikát ISO 9001 a od r. 2014 pak certifikát environmentálního managementu podle ISO 14001.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.