• Detail firmy

Lightprofi, s.r.o.

Základní popis

Návrhy a prodej svítidel, LED systémů a produktů a příslušenství pro osvětlení. Prodej umělých kamenů s využitím pro obklady, dlažby či ploty.

Adresa

Třebízského 227
273 09 Švermov

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28166001

Výrobky, činnosti

Návrhy a prodej svítidel,

LED systémů a produktů a příslušenství pro osvětlení. Prodej umělých kamenů s využitím pro obklady, dlažby či ploty.

Kontaktní údaje

E-mail: lightprofi@lightprofi.cz
WWW: www.lightprofi.cz

Kontaktní osoba

Jan Petrovič - Jednatel

Mobil: 606 714 516
Další firmy v oboru

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.

TAPETOVÁNÍ - FIDLEROVÁ MAGDA

Specializací firmy jsou tapetářské práce. Realizujeme aplikace všech druhů tapet - vinylové, vliesové, papírové, textilní tapety, fototapety. Tapetujeme jak bytové, tak komerční prostory, a to v celém Středočeském kraji, zejména pak v okolí Benešova a Prahy - východ a západ. Chcete-li zkrášlit svůj interiér originálními a kvalitními tapetami, neváhejte se na nás obrátit!