• Detail firmy

light-oled v.o.s.

Základní popis

Společnost light-oled v.o.s. je první v České republice, která se zabývá OLED technologií v oblasti osvětlení, svídidel, světelných panelů a příslušenství.

Adresa

Studnice 153
683 08 Studnice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29229243

Výrobky, činnosti

OLED světla

Kontaktní údaje

E-mail: info@oledshop.cz
WWW: oledshop.cz

Kontaktní osoba

Ing Pavel Srna - Jednatel

Telefon: +420 777 931 990
E-mail: info@oledshop.cz
Další firmy v oboru

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

NEWTON - LED Technology s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, distribuci a prodej LED systémů. V naší nabídce naleznete LED žárovky, trubice, tuby a mnoho dalšího. LED svítidla vyrábíme pro interiérové, veřejné nebo průmyslové využití.