• Detail firmy

LIFTEX PRO s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré montážní, projektové, konstrukční a výrobní práce v oblasti zvedací a transportní techniky a veškeré zakázkové zámečnické práce.

Adresa

Výškovická 636/194
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28645294
DIČ:  CZ28645294
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Rošty pro trakční pohony lanových výtahů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 408 330
Mobil: +420 605 848 858
E-mail: martin.holub@liftex.cz
E-mail: liftex@liftex.cz
WWW: www.liftex.cz

Kontaktní osoba

Bc. Martin Holub - Jednatel

Mobil: +420 604 408 330
E-mail: martin.holub@liftex.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.