• Detail firmy

LIFTCOMP a.s.

Základní popis

Výroba, montáž, prodej a rekonstrukce stávajících a nových výtahů, zvedacích plošin a ocelových konstrukcí

Adresa

Záhumenní 2320/11
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25385968
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  35

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce výtahů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 952 308
Fax: +420 596 952 474
E-mail: liftcomp@liftcomp.cz
WWW: www.liftcomp.cz

Kontaktní osoba

Petr Duda - Člen představenstva

Telefon: +420 596 969 607

Ing. Lucie Páclová - Člen představenstva

Bc. Radek Carbol - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

Výtahy Filipčík

Naše společnost nabízí dodávku, montáž, servis a revize výtahů. Dodáváme nové výtahy všech značek s konečnou povrchovou úpravou dle přání zákazníka. Provádíme částečné i kompletní renovace. Vhodné pro modernizace výtahů staršího data. Ke každému výtahu poskytujeme záruční servis. Individuálně sjednáváme i pozáruční servis. Servis a revize výtahů provádíme i u výtahů dodaných jiným dodavatelem.