• Detail firmy

Life Support s.r.o.

Základní popis

Pořádáme školení, kurzy první pomoci pro firmy i veřejnost. Zabýváme se rozvojem firem v oblasti požární ochrany, bezpečnosti a krizového řízení.

Adresa

Nezamyslova 726/5
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28173678

Výrobky, činnosti

První pomoc

Kontaktní údaje

Telefon: +420 212 240 756
E-mail: info@lifesupport.cz
WWW: www.lifesupport.cz

Kontaktní osoba

ZDENĚK KŘIVÁNEK - Jednatel

Mobil: +420 774 137 378

JAN BRADNA - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autoškola Soví hrad s.r.o.

Naše rodinná autoškola v Sobíně, s platnou licencí MHMP, nabízí skupinové i individuální školení řidičů - referentů a školení první pomoci. Dále zajišťujeme výuku a výcvik skupin B a kondiční jízdy sk. A, B. Poskytujeme poradenství v oblasti silničního zákona. Více informací naleznete na našich webových stránkách, včetně provozní doby a ceníku.

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.