• Detail firmy

Libuše Machalická

Základní popis

Prodej speciálních grafických papírů, nabídka grafického zpracování a tisku. Výroba svatebních oznámení, vizitek a pozvánek či výrobků z papíru. Zajišťujeme výrobu vstupenek, jídelních lístků, brožur, kalendářů, knih, obálek, vystřihovánek, záložek, desek a krabiček.

Adresa

tř. Svornosti 462/18
779 00 Nová Ulice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73339415

Výrobky, činnosti

Grafický papír

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 436 973
E-mail: macli@seznam.cz
WWW: www.graficke-papiry.cz

Kontaktní osoba

Libuše Machalická - Majitel

Mobil: +420 603 511 854

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

TK OBALY s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem obalových materiálů z plastu i papíru (tašky, sáčky, fólie, obaly). Dodáváme různé rozměry, i na zakázku. V nabídce máme rovněž kancelářské potřeby, hygienické potřeby a sanitární doplňky. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.