• Detail firmy

Libuše Klečková

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oblasti:reklamy,grafické návrhy,velkoplošný tisk,digitální tisk,reklamní potisky,tiskoviny,webové stránky,novoročenky.Velkoplošný tisk: disponujeme velkoformátovou tiskárnou a řezacím plotrem v jednom s vysokou kvalitou

Adresa

Nová Ves 172
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10605681
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nabízíme komplexní služby v oblasti reklamy

grafické návrhy,velkoplošný tisk,digitální tisk,reklamní potisky,tiskoviny,webové stránky,novoročenky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 678 637
Mobil: +420 724 840 485
E-mail: ReklamaKleckova@seznam.cz
WWW: www.reklamakleckova.cz

Kontaktní osoba

Libuše Klečková - Majitel

Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.