• Detail firmy

Libuše Kaprasová - LIKA

Základní popis

Nabízíme ubytování ve čtyřech pokojích se sociálním zařízením i společnou kuchyňkou a společenskou místností či dvou apartmánech

Adresa

Úhlejov 41
507 71 Úhlejov

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11043237
DIČ:  CZ6457040876

Výrobky, činnosti

hotel, restaurace

ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 792 439
Mobil: +420 605 217 374
E-mail: info@hotelukapra.cz
WWW: www.hotelukapra.cz

Kontaktní osoba

Libuše Kaprasová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Simon - Pneuservis

Náš pneuservis a autoservis v Drhovicích zajišťuje přezutí a vyvážení kol, lepení duší, prodej pneumatik, výměny výfuků, olejů a filtrů, kontrolu a opravy řízení a brzd, geometrii, přípravu na STK, měření emisí aj. Nabízíme rovněž ubytování v penzionu s 9-ti apartmány. K dispozici je zahrada a parkování v objektu. V blízkosti penzionu je mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit.

Karel Kunc

Zabýváme se výrobou a prodejem palubek a podlahovek. Dodáváme prkna, hranoly, fošny, stavební izolaci, palivové dřevo a brikety. Provozujeme rodinný penzion ve Slavonicích s 6-ti dvoulůžkovými pokoji.

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.