• Detail firmy

Libor Zedník

Základní popis

Nabídka ubytování, možnost bowlingu, restaurace. Pořádání slavnostních a firemních akcí s možností využití veškerých nabízených služeb.

Adresa

Putimská 6/13
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71272330

Výrobky, činnosti

ubytovací služby

Nabídka ubytování, možnost bowlingu, restaurace. Pořádání slavnostních a firemních akcí s možností využití veškerých nabízených služeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 912 781
E-mail: kamenny.dvur@seznam.cz
WWW: www.bowlingpisnice.cz

Kontaktní osoba

Libor Zedník - Majitel

Mobil: +420 776 662 151

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

ACZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na realizaci seminářů, kurzů a workshopů dalšího vzdělávání dospělých. Organizujeme přípravu zaměstnanců na klíč podle zadání našich zákazníků a pořádáme také kurzy a semináře pro veřejnost, včetně on-line kurzů. V našem širokém portfoliu jsou profesní akreditované a rekvalifikační kurzy, kurzy osobního managementu, komunikace a prezentace nebo zájmové a tvůrčí kurzy.