• Detail firmy

Libor Vrtěl

Základní popis

Firma nabízí kompletní sortiment pro veškeré gastronomické provozy včetně projektové přípravy, dopravy, instalace a zaškolení obsluhy. Základní gastro zařízení lze objednat v našem e-shopu.

Adresa

Francouzská třída 1916/35
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67113681
DIČ:  CZ7101072044
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  1
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Zařízení pro gastronomické provozy

Kontaktní údaje

E-mail: agastro@agastro.eu
WWW: www.agastro.eu

Kontaktní osoba

Libor Vrtěl - Majitel

Mobil: +420 603 889 021
E-mail: agastro@agastro.eu
E-shop: www.agastro.eu
Další firmy v oboru

GASTRO SERVIS Plzeň, s.r.o.

Naše společnost zastupuje celou řadu tuzemských i zahraničních firem na našem trhu. Velkou předností firmy je kompletnost služeb v oblasti gastronomie. Dodáváme konvektomaty, sporáky, kotle, pánve, myčky, kuchyňské roboty, krouhače, mixéry, kávovary, fritézy. Zpracujeme Vám technologický návrh řešení Vašeho provozu a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky.

Gas Product Centrum Planá - Ing. Pavel Kovařík

Distribuujeme nápojové plyny, technické plyny, propan-butanové lahve a plyny pro pohon vysokozdvižných vozíků. Rozvoz 7 dní v týdnu. Zabýváme se výrobou nápojových plynů DrinkGAS.

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.