• Detail firmy

Libor Vavřička

Základní popis

Nabídka elektroinstalačních prací, montáží, oprav, revizí a projektování. Montáž audio a video systémů. Montáž elektronických zabezpečovacích systémů.

Adresa

K Pecím 1828/6
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49198700
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka elektroinstalačních prací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 531 662
WWW: www.lv-elektro.cz

Kontaktní osoba

Libor Vavřička - Majitel

Mobil: +420 608 526 186
E-mail: libor.vavricka@seznam.cz
Další firmy v oboru

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

MIJAVA spol. s r.o.

Specializujeme se na elektro - instalace, kamerové systémy, zabezpečovací zařízení, topení, automatické kotle, vodoinstalace a tepelná čerpadla. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto se snažíme vyjít vstříc všem požadavkům a přáním. Neváhejte nás kontaktovat a my vše zařídíme. Těšíme se na Vás.