• Detail firmy

Libor Trkola

Základní popis

Nabízíme - domovní a průmyslové elektroinstalace, hromosvody,montáž zabezpečovacích systémů,slaboproudé rozvody,strukturovanou kabeláž, rev

Adresa

Březinova 230
394 64 Počátky

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63890917

Výrobky, činnosti

Elektorinstalační práce

Kontaktní údaje

E-mail: libor.trkola@centrum.cz
WWW: www.elektrosluzby-trkola.cz

Kontaktní osoba

Libor Trkola - Majitel

Mobil: +420 606 953 988
Další firmy v oboru

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.