• Detail firmy

Libor Tomáš

Základní popis

Prodej motorových olejů a maziv. Široká nabídka značek Castrol, Valvoline, Repsol, Selenia, Texaco, Elf, Total, Mobil a mnoho dalších. Olejové filtry, autokosmetika. Velkoobchod - Maoobchod. Internetový prodej i pevná prodejna.

Adresa

SNP 1351
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48596710
DIČ:  CZ7405213387
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Motorové oleje

Kontaktní údaje

E-mail: olejgroup@email.cz
WWW: www.olejgroup.cz

Kontaktní osoba

Libor Tomáš - Majitel

Telefon: +420 604 403 630
Další firmy v oboru

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.