• Detail firmy

Libor Točík

Základní popis

Široký sortiment : - starožitnosti - bytové doplňky - kuriozity - svítidla V příjemném prostředí a s úsměvem Vás rádi obsloužíme. Poradenství a zajištění zboží na objednávku je samozřejmostí. Po dohodě lze zboží zaslat nebo dopravit.

Adresa

Chlumec nad Cidlinou, Lučice 59
503 51 Chlumec nad Cidlinou

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42216419

Výrobky, činnosti

Starožitnosti

Kontaktní údaje

E-mail: libortocik@seznam.cz
WWW: www.lucickymlyn.cz

Kontaktní osoba

Libor Točík - Majitel

Mobil: +420 602 523 763
E-mail: libortocik@seznam.cz

Pobočky

Jitka Točíková
Lučice 59
503 51 Chlumec nad Cidlinou

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Ivo Lešner

Zabýváme se prodejem a dovozem staršího, starožitného, ale i moderního nábytku ze Švýcarska. Nabízíme také prodej použitého nábytku z tuzemska. Dodáváme komody a vitríny, stoly a stolky, jídelní sestavy, použitý kancelářský nábytek, židle a skříně. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky. Dovážíme také bytové doplňky, dětský a zahradní nábytek. Zakoupené zboží, po dohodě, dovezeme.

František Zeman

Zabýváme se výrobou barokního intarzovaného nábytku na zakázku. Vyrábíme repliky starožitného nábytku, opravujeme a renovujeme komody, skříně, truhly, stoly, židle apod. Další naší činností je výroba pouzder na doutníky. Ukázky naší práce naleznete na stránkách firmy, v sekci Prezentace. Neváhejte nás navštívit!

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.