• Detail firmy

Libor Švec

Základní popis

Velkoobchodní prodej textilu. Provádění potisků a výšivek. Výroba pracovní oblečení včetně náhradního plnění. Rozvoz hotového zboží k zákazníkovi.

Adresa

Putimská 153/10
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46663321
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

textil

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 212 350
E-mail: svectextil@seznam.cz
WWW: www.svectextil.webnode.cz

Kontaktní osoba

Libor Švec - Majitel

Mobil: +420 602 462 838
Další firmy v oboru

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.

BARTYJANA s.r.o.

Naše firma se zabývá manuální prací. Nabízíme vám výrobu a kompletaci všeho, na co si jen vzpomenete. Ať už jsou to drobné předměty, šití šatů či jiné práce, nic pro nás není překážkou. S radostí a pečlivostí vše dotáhneme do konce až ke spokojenosti zákazníka.

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.