• Detail firmy

Libor Starý

Základní popis

Nabízíme servis, prodej a pronájem manipulační techniky Desta, Balkancar, Jungheinrich, Linde, Still, Toyota, BT, Komatsu, HC Forklift. Nabídka vysokozdvižných a paletových vozíků, náhradních dílů, pneumatik, trakčních baterií, vidlic.

Adresa

Poďousy 18
281 44 Poďousy

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  6307051938
DIČ:  CZ12562661

Výrobky, činnosti

Skladovací a manipulační technika

Nabízíme servis, prodej a pronájem manipulační techniky Desta, Balkancar, Jungheinrich, Linde, Still, Toyota, BT, Komatsu, HC Forklift.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 796 118
Mobil: +420 602 298 301
E-mail: stasem@seznam.cz
WWW: www.stary-semrad.cz

Kontaktní osoba

Libor Starý - Majitel

Ing. Pavla Stará

Další firmy v oboru

Stabilplastik spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej přepravních palet, výrobků z recyklovaného plastu a mobilních silničních svodidel. Palety lze i pronajmout. Provádíme bezplatnou likvidaci plastových odpadů. Sídlíme v Měšicích u Prahy.

ATYPICKÉ DŘEVĚNÉ OBALY - Ing. Pavel Hynek

Zajišťujeme prodej a výrobu dřevěných atypických palet a dřevěných obalů. Dodáváme i tepelně ošetřené dřevěné palety, jednorázové palety nebo palety prosté vratné. Nabízíme řezivo, piliny, ořezy, štípaná polena a mnoho dalšího.

FLEXCO - Ing. Zdeněk Kotner

Specializujeme se na výrobu gumových dopravníkových pásů. Nabízíme gumové dopravníkové pásy na sypké hmoty, uhlí, sklo, kámen. Výrobu gumových dopravníkových pásů zajišťujeme v Milíně u Příbrami. Zaměřujeme se především na dodávky pro Středočeský, Jihočeský a Plzeňský kraj, ale samozřejmě i pro další regiony po celé ČR.