• Detail firmy

Libor Staňo, DiS.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti stavebnictví. Nabízíme stavební, tesařské a elektrikářské práce. Provádíme montáže plastových oken a systému Lifebrick

Adresa

Na Libuši 685
391 65 Bechyně

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45005991

Výrobky, činnosti

Poskytujeme služby v oblasti stavebnictví.

Poskytujeme služby v oblasti stavebnictví. Nabízíme stavební, tesařské a elektrikářské práce. Provádíme montáže plastových oken a systému Lifebrick, zateplení budov, renovace bytových jader, fasády z obkladového kamene a elektroinstalace.

Kontaktní údaje

E-mail: liborstano@seznam.cz
WWW: www.stavebni.wz.cz

Kontaktní osoba

Libor Staňo, DiS. - Majitel

Mobil: +420 605 009 534
Další firmy v oboru

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.