• Detail firmy

Libor Sedlák

Základní popis

Výroba užitkových sklápěcích a valníkových nástaveb, korb pro nákladní vozy, kontejnerů a ocelových konstrukcí. --------------------------------------------------------------------------------

Adresa

Za Rybníčkem 217
783 49 Lutín

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63009421

Výrobky, činnosti

Výroba užitkových sklápěcích nástaveb

Kontaktní údaje

E-mail: sedlak.korby@seznam.cz

Kontaktní osoba

Libor Sedlák - Majitel

Mobil: +420 602 861 559
E-mail: sedlak.korby@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.

Ing. Milan Dýnek - Kovovýroba

Věnujeme se zakázkové výrobě přívěsných vozíků. Náš výrobní program zahrnuje přívěsy do 1,8t, přívěsy do 3,5t, přívěsy pro osobní automobily, realizujeme rovněž nástavby a přestavby vozíků. Dodáváme veškeré příslušenství i náhradní díly a v neposlední řadě zajišťujeme kompletní servis přívěsů. Požadavky zákazníků řešíme individuálně. Neváhejte se na nás obrátit.