• Detail firmy

Libor Šebesta

Základní popis

Výroba plachet a opravy vybavení pro windsurfing a jachting. Zhotovení a opravy jakýchkoliv jiných, šitých produktů dle přání zákazníka.

Adresa

30. dubna 1684/25
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16656865
DIČ:  CZ490918081
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Výroba plachet a opravy vybavení pro windsurfing a jachting. Zhotovení a opravy jakýchkoliv jiných, šitých produktů dle přání zákazníka jako např. stanové přístřešky, krycí plachty, obaly atd.

Kontaktní osoba

Libor Šebesta - Majitel

Mobil: +420 608 782 034
Další firmy v oboru

RED CUBE, s.r.o. - tiskové a reklamní služby

Společnost RED CUBE s.r.o. je soukromá společnost se zabývající se managementem polygrafické výroby. Nabízíme tiskové služby, plochý ofsetový tisk do formátu B1. Navrhujeme a vyrábíme stojany, displaye, panely, paletové dekorace, obaly a další.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

Jumping Sport.cz

Jsme výrobcem kvalitní jumpingové trampolíny Jumping Sport. Trampolína Jumping Sport je určená pro fitness cvičení na skupinových lekcích i v domácím prostředí. Její inovované parametry přináší vysoký komfort při sportu.