• Detail firmy

Libor Reitmann

Základní popis

Provádíme rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce domů, instalatérské práce, izolatérské práce. Pokládka dlažby, výměna oken i montáž odvětrávané fasády není pro nás problém.

Adresa

Podbřežice 66
683 01 Podbřežice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45620806

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce

Kontaktní osoba

Libor Reitmann - Majitel

Mobil: +420 773 667 530
E-mail: info@stavebni-rekonstrukce.cz
Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.