• Detail firmy

Libor Polášek

Základní popis

Navrhujeme, vyrábíme, prodáváme a realizujeme stavby a obklady z přírodního pískovcového kamene. Provádíme obklady fasád a pokládku dlažby.

Adresa

Ve Vilkách 176
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88160238
DIČ:  CZ7712223618
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Přírodní kámen

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 882 570
E-mail: info@kamenlp.cz
WWW: www.kamenlp.cz

Kontaktní osoba

Libor Polášek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mgr. Zdeněk DVOŘÁK

Zajišťujeme řezání, tvarování a konečnou úpravu ozdobného a stavebního přírodního kamene. Dovážíme žulové deskoviny, kterou zpracováváme pro velkoodběratele i maloodběratele. Vyrábíme a prodáváme pomníky, pomníkové díly, dlažby, náhrobní doplňky a zahradní architekturu.

DAHA NEHVIZDY s.r.o.

Specializujeme se na hrubou i ušlechtilou kamenickou výrobu. Zabýváme se výrobou deskoviny na zakázku. Zhotovujeme kamenné parapety, kamenné žulové desky, obklady schodišťových stupňů, kamenné náhrobky, urnové pomníky, hrobky, kamenné fasádní obklady, výrobky ze žuly apod. Provádíme i povrchové úpravy kamene - řezání, broušení, leštění, opalování, tryskání aj.

Martin BADURA

Provádíme kamenické práce. Vyrábíme pomníky, náhrobky, okenní parapety, kuchyňské pracovní desky, desky na stoly či bary, umyvadlové desky a další produkty z přírodního i umělého kamene. Opravujeme a renovujeme staré hroby, přebrušujeme pomníky a náhrobky, montujeme pomníkové doplňky (vázy, lampy, dvířka), pískujeme nápisy apod. Dodáváme, stavíme a obkládáme krby. Opravujeme a obkládáme schody.