• Detail firmy

Libor Pastrňák

Základní popis

Nabízíme zednické a stavební práce. Provádíme rekonstrukce bytů a bytových jader. Zdivo, omítky, obkladačské práce, dlažby, montáže sádrokartonů a stavby krbů.

Adresa

Hlavní třída 174/58
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74261291

Výrobky, činnosti

Nabízíme zednické a stavební práce

Nabízíme zednické a stavební práce. Provádíme rekonstrukce bytů a bytových jader. Zdivo, omítky, obkladačské práce, dlažby, montáže sádrokartonů a sta

Kontaktní osoba

Libor Pastrňák - Majitel

Mobil: +420 604 861 462
E-mail: palibo@seznam.cz
Další firmy v oboru

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.