• Detail firmy

Libor Myšík

Základní popis

Provádíme úklidové služby, úklid firem a komerčních prostor, administrativních budov, škol, hotelů, kanceláří, činžovních domů, bytů.

Adresa

Fibichova 465/6
323 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42800048

Kontaktní údaje

E-mail: libor@myfa-mysik.cz
WWW: www.myfa-mysik.cz

Kontaktní osoba

Libor Myšík - Majitel

Mobil: +420 608 029 132

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.

NEŽÁRKA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní úklidové služby. Provádíme jednorázové - generální i pravidelné úklidy. Služby nabízíme pro domácnosti i firmy - uklízíme výrobní haly, sklady nebo kanceláře. Používáme speciální stroje a účinnou chemii. Úklidy zajišťujeme vždy dle předchozí domluvy.

AA - REALCENTRUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na úklidové služby. Zajišťujeme správu budov, provádění komplexních úklidů a čisticích prací pro firmy i občany, čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken, sekání trávy a mnoho dalšího. Kompletní přehled služeb včetně ceníku naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!