• Detail firmy

Libor MOŽÍŠ

Základní popis

Projekční kancelář, projekt stavby, novostavby, dřevostavby, rekonstrukce budovy i střechy

Adresa

Husitská 351/5
798 11 Vrahovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49427245
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  4
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tesařství, pokrývačství a klempířství.

Projektové práce ve stavebnictví.Provádíme opravy a rekonstrukce střech vč. zednických prací. Provádíme střechy na klíč.

Kontaktní údaje

Telefon: 582 360 656
Mobil: 731 616 503
E-mail: libor.mozis@volny.cz
WWW: www.projektylm.cz

Kontaktní osoba

Libor Možíš - Majitel

Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.