• Detail firmy

Libor Mlčoch

Základní popis

Nabídka realizací všech typů střech, klempířských a pokrývačských prací. Dodání a montáž střešních oken, spolupráce s tesařskou firmou.

Adresa

Lutín-Třebčín 121
783 42 Třebčín

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60984864

Výrobky, činnosti

realizací všech typů střech

Nabídka realizací všech typů střech, klempířských a pokrývačských prací. Dodání a montáž střešních oken, spolupráce s tesařskou firmou.

Kontaktní osoba

Libor Mlčoch - Majitel

Mobil: +420 736 626 878
E-mail: strechymlcoch@seznam.cz
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Stavebniny FILÍPKOVÁ

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně stavební chemie, hutní materiál, střešní krytiny a komíny, venkovní dlažby, nářadí a instalatérské potřeby. Neváhejte nás navštívit a vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co pro Vaši stavbu potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění