• Detail firmy

Libor Mana

Základní popis

Pokryvačské a klempířské práce. Lepení hydroizolace lepenkou, zateplování půdních prostorů a RD. Montáž palubkového obložení vnitřní i venkovní.

Adresa

Náklo 97
783 32 Náklo

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73220566

Výrobky, činnosti

Přípravné a dokončovací stavební práce

Pokryvačské a klempířské práce. Lepení hydroizolace. Zatepleni půdních prostorů vatou. Montáž palubkového obložení vnitřní i venkovní. Opravy střech a drobné stavební práce.

Kontaktní údaje

E-mail: lib.man@seznam.cz

Kontaktní osoba

Libor Mana - Majitel

Mobil: +420 605 910 656
E-mail: lib.man@seznam.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.